Easy-Talk Aktywna Nauka Języków Obcych to szkoła, w której szybko, aktywnie i w dobrej atmosferze nauczysz się posługiwać językami obcymi.

Powstaliśmy dla Ciebie! Stworzyliśmy miejsce, w którym skutecznie i szybko będziesz mógł nauczyć się mówić po angielsku, niemiecku, rosyjsku, hiszpańsku, chińsku i francusku. Prowadzimy kursy metodą bezpośrednią, która koncentruje się na najtrudniejszym aspekcie procesu nauki języka obcego – mówieniu. Więcej o metodzie tutaj. Zajęcia prowadzone są przez wyszkoloną kadrę lektorów, którzy oprócz wiedzy merytorycznej cechują się otwartością, wyrozumiałością i pozytywną energią. 

Naszym celem są Twoje korzyści, płynące z aktywnej nauki języków obcych! Przygotowaliśmy kursy, dzięki którym wykorzystujesz  100% czasu podczas każdych zajęć. Podręczniki zostały wybrane z największą starannością, biorąc pod uwagę aktualność treści, ich przydatność w życiu codziennym i zawodowym jak i odpowiednie proporcje między nauką poprawnego mówienia a ćwiczeniem gramatyki, czytania czy pisania.

                    

 

Pierwszy krok

Aby zapisać się na kurs, należy wypełnić test poziomujący. Możesz zrobić to on-line lub w sekretariacie szkoły na ulicy Jagiellońskiej 12/4. Wynik testu pomoże nam zakwalifikować Cię do grupy o odpowiednim dla Ciebie poziomie. 

Jeśli masz pytania, napisz maila, zadzwoń lub przyjdź do siedziby szkoły na ulicy Jagiellońskiej 12/4. Od nas dowiesz się szczegółowych informacji o kursach.

 

Schemat kursów

Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Każda grupa spotyka się dwa razy w tygodniu na blok dwóch godzin lekcyjnych:

2 razy w tygodniu 2 lekcje po 50 minut

W przypadku zajęć indywidualnych Kursant odbywa zajęcia raz w tygodniu w bloku dwóch godzin lekcyjnych:

zajęcia indywidualne: raz w tygodniu 2 lekcje po 50 minut 

 

W razie potrzeb istnieje możliwość indywidualnego dopasowania ilości godzin.