Dzięki metodzie bezpośredniej słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku hiszpańskim. Dzięki naszym kursom szybko i efektywnie podwyższysz swoje kwalifikacje zawodowe, przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej lub ważnej rozmowy w pracy, zdasz maturę czy inne egzaminy, nauczysz się języka przed zagranicznym wyjazdem.

Każdy etap kursu zawiera odpowiedni zakres nowych słów i zwrotów z języka hiszpańskiego, dostosowany do poziomu każdego ucznia. Poprzez naukę metodą bezpośrednią i aktywny dialog lektora z uczniem, słuchacz uczy się języka hiszpańskiego 4 razy szybciej i opanowuje nowe słownictwo poprzez częste powtarzanie materiału.

Prowadzimy kursy indywidualne i grupowe na wszystkich poziomach zaawansowania, dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Aby uczyć się efektywnie i w pełni korzystać z wszystkich zalet naszych kursów, nasi Słuchacze otrzymują dostęp do platformy e-learningowej oraz aplikacji mobilnej, gdzie mogą utrwalić przerobiony na zajęciach materiał oraz doskonalić wymowę.

Co wyróżnia nasze podręczniki?

• praktyczne słownictwo
  • interesujące pytania
  • przyjazna grafika,
  • przejrzyste elementy graficzne oraz przyjazdy układ strony ułatwiające pracę z podręcznikiem,
  • liczne ćwiczenia gramatyczne.

Jak zapisać się na kurs?

Wykonaj test poziomujący:

skontaktuj się z nami:

- sekretariat@easy-talk.edu.pl

Prowadzimy zapisy przez cały rok. Staramy się dopasować dni i godziny kursu do Twoich potrzeb.