KIDS ENGLISH - Angielski dla dzieci

Seria kursów KIDS ENGLISH przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat i skupia w sobie wszelkie zalety metody bezpośredniej w wersji dla dzieci.

W przypadku metod tradycyjnych, jakie oferuje kształcenie podstawowe w szkołach, dzieci uczą się zagadnień gramatycznych, spisywania z tablicy i odrabiania zadań domowych, jednak to mówienie, które stanowi zaledwie ¼ poświęconego czasu podczas zajęć w szkołach podstawowych, jest najważniejszym aspektem w nauce języka obcego. Dlatego tak często spotykamy się z barierą językową u dzieci i nieumiejętnością poprawnego tworzenia zdań czy dłuższych wypowiedzi.

Podczas kursów KIDS ENGLISH kształtuje się umiejętność mówienia, a lekcje mają formę ciągłego dialogu między uczniem a lektorem. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, ze mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu.

Kurs języka angielskiego dla dzieci składa się z sześciu etapów. Aby zakwalifikować się na odpowiedni poziom, należy wypełnić test poziomujący.

Pierwszy etap kursu KIDS ENGLISH to zerówka i jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-7 lat. To etap dla najmłodszych, którzy dopiero zaczynają czytać i pisać w języku ojczystym.

Najmłodsi kursanci są instruowani, jak rozumieć i używać proste zdania w języku angielskim, a także uczą się budować swoje pierwsze pytania.

Dzieci uczą się alfabetu i są zapoznawani z dużą ilością słownictwa, które dotyczy otaczającego ich świata i życia codziennego.

Przykładowe zagadnienia:

-przedstawianie się i nawiązywanie kontaktu,

-moje ciało,

-rodzina, przyjaciele i ja,

-zabawki,

-wakacje

i wiele innych.

Podręcznik dla zerówki zawiera 68 lekcji, liczne ćwiczenia i ilustracje.

Pozostałe etapy kursów dzielą się na 6 części, począwszy od pierwszej klasy. Każdy z etapów prowadzony jest metodą bezpośrednią, co oznacza naukę praktycznego używania języka w naturalnych kontekstach. Każdy kolejny etap rozbudowuje znajomość języka angielskiego, rozwija umiejętność swobodnych wypowiedzi i reakcji językowych, poszerza wiedzę gramatyczną. Nowy materiał, także zagadnienia gramatyczne, od razu osadzane są w naturalnych kontekstach językowych.

Co pomoga w przyswajaniu wiedzy?

-liczne powtórki,

-używanie języka w naturalnym kontekście,

-rozmaite ilustracje,

-ciekawe zadania domowe

i wiele innych.

Każdy podręcznik dzieli się na moduły i lekcje, zawiera liczne ilustracje, ciekawe ćwiczenia, kolorowy słownik obrazkowy, płytę CD.

Jak zapisać dziecko na kurs?

Wykonując test poziomujący:

kontaktując się z nami:

sekretariat@easy-talk.edu.pl

Prowadzimy zapisy przez cały rok. Staramy się dopasować dni i godziny kursu do Twoich potrzeb.